Problemy życia wewnętrznego niekiedy stają się zbyt przytłaczające, aby poradzić sobie z nimi samemu.

W Centrum Terapii Psyche spotkasz życzliwych, doświadczonych specjalistów, którzy pomogą Ci odzyskać równowagę i lepsze samopoczucie psychiczne. 

Psycholog i psychoterapeuta Warszawa

Kameralny klimat

Zdajemy sobie sprawę, że droga do lepszego samopoczucie i poprawy jakości życia może być wrażliwym i trudnym procesem. Dlatego zapewniamy naszym pacjentom całkowitą dyskrecję i poufność.

W naszych gabinetach każdy krok jest starannie zaplanowany, abyś mógł/mogła czuć się swobodnie i komfortowo. Nasz przytulny klimat pomoże Ci skupić się na Twoich potrzebach, a nasz doświadczony zespół psychologów jest gotowy służyć wsparciem na każdym etapie Twojej drogi.

Pełne wsparcie na każdym etapie współpracy

Dzięki specjalistycznej wiedzy naszych psychoterapeutów udzielamy wsparcia w obszarze szeroko rozumianej pomocy psychologicznej. Chcielibyśmy, żeby każdy mógł u nas znaleźć terapeutę najlepszego dla siebie.

Jesteśmy miejscem wolnym od wszelkiej dyskryminacji i uprzedzeń. Nasi doświadczeni terapeuci pracują ze świadomością oraz poszanowaniem różnorodności seksualnej i płciowej każdego człowieka.

Centrum Psyche Warszawa Wola jak rozmawiac z psychologiem
Marcin Dobrzyński psychoterapeuta i psycholog

Działalność edukacyjna

W Centrum Terapii Psyche staramy się dzielić się naszą wiedzą, dlatego podejmujemy różne działania w ramach psychoedukacji. Organizujemy bezpłatne webinary ze specjalistami na tematy dotyczące zdrowia psychicznego, udostępniamy krótkie publikacje m.in. o anoreksji, uzależnieniach czy wspieraniu osób ze skłonnościami samobójczymi.

Nieustanny rozwój

Standardy etyczne zobowiązują nas do nieustannego korzystania z superwizji w naszej pracy, jak również do współpracy z innymi specjalistami w celu dbania o jakość prowadzonych procesów terapeutycznych i minimalizowania ryzyka popełniania błędów. Stale rozwijamy swoje umiejętności zawodowe, poszerzamy wiedzę aby zapewnić pacjentom jak najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

Centrum Psyche w Warszawie

Centrum Psyche – Twoje miejsce wsparcia w Warszawie

  • Doświadczona kadra i profesjonalizm: Nasz zespół składa się tylko z wykwalifikowanych specjalistów, którzy oferują pomoc dostosowaną do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Pochylamy się nad Tobą i wspólnie staramy się pomóc
  • Kameralna i intymna atmosfera: Zapewniamy pełną dyskrecję i komfort, co sprzyja efektywnej terapii.
  • Wszechstronna pomoc: Oferujemy szeroki zakres usług terapeutycznych, w tym psychoterapię dla dorosłych, młodzieży, oraz pomoc online.
  • Edukacja i rozwój: Prowadzimy działania psychoedukacyjne, w tym webinary i publikacje, które wspierają rozwój osobisty i zawodowy naszych klientów.

Dbamy o wysoki standard naszych usług, ciągle doskonaląc nasze metody pracy. Zapraszamy do naszego centrum, gdzie zawsze jesteś na pierwszym miejscu.

Pacjentom z całej Polski zapewniamy pomoc online.